OGŁOSZENIE!

Ta strona jest ćwiczeniem laboratoryjnym. Zawarte informacje są symulowane.
Jego realizacja jest wynikiem prac projektowych, zbudowanych i opracowanych przez Classe 4D, adres recepcji turystycznej IPSEOA «Elena Cornaro» w Jesolo (Wenecja) w kwietniu 2021 r.

Zawarte w nim informacje kulturowe dotyczące rozwoju ziemi weneckiej są prawdziwe, pakiety turystyczne są symulowane i wymyślane. Jak w każdej symulacji, wszystko, co znajdziesz na tej stronie, jest oparte na rzeczywistości, ale wymyśla ją na nowo i dlatego nie jest rzeczywiste.

Tak, podróżuj!

Nie możesz już znieść tego uczucia zmęczenia i demotywacji? Nasze ciało mówi nam, kiedy potrzebuje przerwy, po prostu musimy go posłuchać. Może szukasz czegoś nowego, a może po prostu chcesz się wyłączyć i zrelaksować: mamy to, czego potrzebujesz.

Galeria

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym się zajmujemy? Odwiedź naszą galerię, aby docenić styl, który uwielbiają nasi klienci. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

Jedzenie i wino

Nie jest tajemnicą, że we Włoszech dobrze się odżywia i jest ojczyzną słynnej „diety śródziemnomorskiej”, tak naprawdę jedną z rzeczy, która najlepiej definiuje każdy obszar naszego kraju jest niewątpliwie jedzenie.

Sztuka i kultura

Wenecja Euganejska jest popularnym miejscem turystycznym ze względu na artystyczne świadectwa. Istnieje wiele słów opisujących elegancję, wyjątkowość i tysiące artystycznych aspektów Veneto. Próbowaliśmy je znaleźć: na tej ziemi historia i sztuka spotykają się i ożywiają niesamowite dzieła.